• Školné

Základní škola Molekula je nestátní základní škola (školská právnická osoba). Zřizovatelem je spolek Svobodná Kopřiva, z. s., který vznikl z řad pedagogů a rodičů se záměrem zřízení nestátní základní školy.

Základní škola Molekula je škola zapsaná v rejstříku MŠMT. Je příjemcem dotací tzv. normativu na žáka, který je určen především na mzdové náklady. K dorovnání mzdových nákladů a k pokrytí veškerých provozních nákladů je stanoveno měsíční školné.

Školní rok 2019/2020

Školné pro 1. stupeň je stanoveno na 4 000,- Kč měsíčně (12 měsíců)/dítě.

Obědy den hradí rodiče:

od 7 let do 10 let............................................................................ 24,00 Kč

od 11 let do 14 let............................................................................26,00 Kč

Jednorázový roční poplatek na EXPEDICE - na vstupy, výlety, jízdné apod. - 1 500,- Kč/rok

Pomůcky na výtvarnou výchovu, matematiku, pracovní činnosti1 000,- Kč*/rok /žák.

*Od školního roku 2018/2019 budeme dětem pořizovat výtvarné a pracovní pomůcky hromadně. Rodiče nemusí pořizovat kufřík s pomůckami a během roku hlídat jejich doplňování.

V ceně školného jsou zahrnuty:

• projektové programy

• výukové programy

• učebnice a pracovní sešity

• rozšířená výuka angličtiny v 1. a 2. třídě

Expedice, výlety a několikadenní výjezdy:

Expedice a školní výlety se konají cca 1-2x měsíčně. Tyto akce jsou hrazeny z poplatku na Expedici.

Několikadenní výjezdy se konají 1 - 2x ročně. Jsou plánovány po předchozí dohodě s rodiči, nejsou pro dítě povinné a jsou placené rodiči mimo školné.

• Sídlo školské právnické osoby a doručovací adresa: Purkyňova 2025/8, Teplice 415 01 Místo vzdělávání: Národního odboje 766/17, Ústí nad Labem 400 03

• Molekula v divadle
    • Feursteinova metoda a projekt k formativnímu hodnocení
    • Badatelský klub