• Školné

Základní škola Molekula je nestátní základní škola (školská právnická osoba). Zřizovatelem je spolek Svobodná Kopřiva, z. s., který vznikl z řad pedagogů a rodičů se záměrem zřízení nestátní základní školy.

Základní škola Molekula je škola zapsaná v rejstříku MŠMT. Je příjemcem dotací tzv. normativu na žáka, který je určen především na mzdové náklady. K dorovnání mzdových nákladů a k pokrytí veškerých provozních nákladů je stanoveno měsíční školné.

Školní rok 2023/2024

Školné je stanoveno na 4 400,- Kč měsíčně (12 měsíců)/dítě.

Sourozenecké slevy.

Obědy nám zajišťuje školní jídelna v ZŠ Muchova, kam žáci dochází na oběd Pro přípravnou a první třídu máme vlastní výdejnu obědů v budově školy, jídla nám dováží JV-Integra.

Cena stravného:

ZŠ Muchova

ZŠ Molekula

do 6 let

35,- Kč

7 – 10 let

23,- Kč

38,- Kč

11 – 14 let

26,- Kč

15 a více let

30,- Kč

Jednorázový roční poplatek na VÝLETOVNÉ - na vstupy, výlety, jízdné apod. - 1 700,- Kč/rok

Pomůcky na výtvarnou výchovu, matematiku, pracovní činnosti1 200,- Kč*/rok /žák.

*Od školního roku 2018/2019 pořizujeme dětem výtvarné a pracovní pomůcky hromadně. Rodiče nemusí pořizovat kufřík s pomůckami a během roku hlídat jejich doplňování.

V ceně školného jsou zahrnuty:

• projektové programy

• výukové programy

• učebnice a pracovní sešity

• rozšířená výuka angličtiny v 1. a 2. třídě

Expedice, výlety a několikadenní výjezdy:

Expedice a školní výlety se konají cca 1-2x měsíčně. Tyto akce jsou hrazeny z poplatku na Expedici.

Několikadenní výjezdy se konají 1 - 2x ročně. Jsou plánovány po předchozí dohodě s rodiči, nejsou pro dítě povinné a jsou placené rodiči mimo školné.